Ogłoszenia‎ > ‎

Uruchamiamy V1BASE

opublikowane: 16 gru 2011, 11:23 przez Krzysztof Urbański   [ zaktualizowane 1 maj 2013, 00:40 ]
Pierwsze w tym sezonie spotkanie zaplanowaliśmy na najbliższy czwartek (28.02.2013) w sali 21 bud. M6-bis przy ul. Długiej w godzinach 16-18. W programie zajęć przewidziane jest uruchomienie V1BASE od podstaw, poznanie środowiska CodeWarrior oraz narzędzia ProcessorExpert. Przewidzieliśmy także wymianę danych między mikrokontrolerem a terminalem znakowym uruchomionym na PC lub na smartfonie z Androidem.

Liczba miejsc jest ograniczona pojemnością sali 21 (ok. 12 stanowisk) lub liczbą dostępnych zestawów V1BASE. Obecnie mamy w laboratorium 6 układów, dodatkowo kilka sztuk wypożyczyli studenci. Deklaracje uczestnictwa przesyłajcie na adres ryszard.swierczynski[at]pwr.wroc.pl - będziemy na bieżąco aktualizować listę. Przy zgłoszeniu dopiszcie, czy będziecie mieli własny zestaw V1BASE i kabel USB. Własny laptop nie jest konieczny - w sali 21 są całkiem przyzwoite komputery.
Gdyby chętnych było więcej niż miejsc, to nie ma tragedii - w miarę potrzeby zorganizujemy dodatkowy termin. 

Te zajęcia są przewidziane dla początkujących. Dla tych z was, którzy mają już pewne doświadczenie w używaniu mikrokontrolerów Freescale oraz środowiska CodeWarrior, zorganizujemy niedługo kolejne spotkanie.