Ogłoszenia

Równolegle z mikrocpp.info jesteśmy dostępni także na http://www.facebook.com/groups/MikroCpp/ - można swobodnie dyskutować z innymi członkami grupy i zgłaszać własne uwagi, propozycje, komentarze. Jak to na FB, informacje tam umieszczane są mocno "śmieciowe" i ich czas życia jest krótki, ale jest to jednocześnie dobry sposób na luźne dyskusje. Ciekawsze i bardziej wartościowe wątki będziemy zamieszczać na www.MikroCpp.info.

Nowy cykl warsztatów z programowania mikrokontrolerów

opublikowane: 16 paź 2016, 16:36 przez Jakub Mnich

Wkrótce rozpocznie się krótki cykl warsztatów, których uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się z podstawami programowania mikrokontrolerów i przetestować swoje umiejętności na płytkach ewaluacyjnych. Szczegóły zostaną podane w nadchodzącym tygodniu.

Spotkanie organizacyjne 2016

opublikowane: 11 paź 2016, 05:40 przez Jakub Mnich

W dniu 14.10.16 (piątek) o godzinie 19:00 w budynku M-6, sali 21 odbędzie się spotkanie organizacyjne Koła. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do nas.

Rekrutacja do Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

opublikowane: 28 paź 2015, 00:44 przez Adam Wójtowicz   [ zaktualizowane 28 paź 2015, 00:49 ]

Witam serdecznie,

zwracam się z prośbą o pomoc w rekrutacji Programisty C (bardzo mile widziani studenci z pasją, którzy mogą dołączyć do nas na min. 05, etatu).
Reprezentuję firmę Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp.z o.o., która w tej chwili we Wrocławiu rozpoczyna proces rekrutacji.
Nasze ogłoszenie na pracuj.pl 


Jesteśmy polską, stabilną firmą należącą do grupy kapitałowej COMP SA realizującą bardzo ciekawe projekty.

Walne zebranie koła

opublikowane: 20 paź 2015, 10:54 przez Adam Wójtowicz

Serdecznie zapraszamy na walne zebranie koła naukowego, które odbędzie się 27 października o godz. 19 przy ul. Długiej w bud. M6 bis pok. 21. Omówione zostaną na nim ważne sprawy organizacyjne, dlatego prosimy o stawiennictwo wszystkich członków MikroCpp wyrażających dalszą chęć współpracy, a także wszystkie osoby, które chcą do nas dołączyć.

Rekrutacja do Nokii we Wrocławiu (Hardware and Computing Research)

opublikowane: 9 kwi 2015, 06:10 przez Krzysztof Urbański

Zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie członkom koła naukowego MikroCpp informacji o rekrutacji prowadzonej aktualnie przez firmę Nokia we Wrocławiu. Oferta dotyczy stanowisk:

·         Analogue Hardware R&D Engineer

·         Digital Hardware R&D Engineer

·         Embedded Software R&D Engineer

Wszystkie stanowiska wchodzą w skład nowo tworzonego zespołu Hardware & Computing Research, który zajmować się będzie prowadzeniem badań nad prototypami platform sprzętowych dla przyszłych technologii radiokomunikacyjnych. Poszukuję w szczególności kandydatów z zamiłowaniem do elektroniki oraz o przynajmniej podstawowym doświadczeniu praktycznym w realizacji projektów sprzętowych. Nie wątpię, że studenci zaangażowani w działalność koła naukowego MikroCpp posiadają takie kwalifikacje.

 

Walne zebranie koła!

opublikowane: 15 lis 2014, 08:58 przez Krzysztof Szostak

Serdecznie zapraszamy na walne zebranie koła naukowego, które odbędzie się 20 listopada o godz. 18 przy ul. Długiej w bud. M6 bis pok. 21. Omówione zostaną na nim ważne sprawy organizacyjne, dlatego prosimy o stawiennictwo wszystkich członków MikroCpp wyrażających dalszą chęć współpracy, a także wszystkie osoby, które chcą do nas dołączyć.

UWAGA! Walne zebranie koła!

opublikowane: 16 paź 2013, 14:19 przez Krzysztof Szostak   [ zaktualizowane 16 paź 2013, 14:24 ]

We wtorek 29 października o godz. 17 w sali nr 21, bud. M6 przy ul. Długiej odbędzie się walne zebranie koła. Prosimy o przybycie wszystkich członków MikroCpp, którzy chcą nadal z nami pozostać oraz serdecznie zapraszamy tych, którzy chcą do nas dołączyć!

WARSZTATY "Projektuj z użyciem mikrokontrolerów KINETIS L"

opublikowane: 27 wrz 2013, 10:05 przez Krzysztof Urbański

http://www.kinetis.pl/node/188
WARSZTATY "Projektuj z użyciem mikrokontrolerów KINETIS L" - 22 października b.r. także we Wrocławiu (przy ul. Długiej, w budynku M11).
Współorganizatorem wrocławskich warsztatów jest koło naukowe MikroCpp, a organizatorem cyklu szkoleń ogólnopolskich firmy Freescale oraz KAMAMI.

Seminarium 'STM32 at the university'

opublikowane: 30 maj 2013, 03:25 przez Krzysztof Urbański

W tym roku ST Microelectronics oraz KAMAMI zorganizowały warsztaty w Serocku k. Warszawy (http://goo.gl/z32RB
Oprócz ogromnej dawki wiedzy przekazanej w ramach wykładów nasze laboratorium wzbogaciło się o książkę "USB dla niewtajemniczonych" (polecam!) oraz kolejne zestawy uruchomieniowe ST (również polecam!)
KJU

1-10 of 51